Každé dieťa má právo na otecka a mamičku

Autor: Zuzana Šubová | 7.1.2015 o 17:15 | Karma článku: 6,30 | Prečítané:  712x

najvyšší slovenský zákon - je nadradený ústave, ktorá blábolí niečo o právach občanov...no siccc...

Tak už sme si to odhlasovali, tak je to raz zákon, teda aspoň Móricko z Horného Výplachu hovoril...
Každé dieťa má právo mať oboch rodičov. Detské práva sú úplne nadovšetko, môžme pod ich nálepkou dokonca zbaviť časť obyvateľstva občianskych práv. Takže ideme: Ooood dnes!

Dnes je ten deň D, kedy každé dieťa na Slovensku bude mať oboch rodičov. Od dnes každá rozvedená, opustená či slobodná poroditeľka dieťatka má povinnosť mať k nemu chlapa. Takže ak vynecháme desivú predstavu, že nám vrámci práv dieťatenka v deň ovdovenia, rozvodu, odchodu partnera potomka odoberú, je pred nami úžasná perspektíva.
Vrámci práv deculiatenka od dnes máme v ústredí "pre Rodinu" s veľkým R (alebo rovno RODINU?) nachystaný vzorkovník chlapov, z ktorých nám bude povinne pridelený otecko pre náš jediný pokladík, lebo deti si majú právo vybrať, aby sa im v škole nesmiali. Pôvodne som myslela, že ich budú vyťahovať z nejakej pivnice, kde ich mali doteraz zavretých - tých pánov dokonalých, supermanželov a hyperoteckov, ale je fakt, že aj to sú ľudia, takže ....

Otváram dvere, kde ma víta rozradostená rodinná agentka. Ponúka ma kávičkou a po doložení dokladu, že práva môjho dieťaťa boli porušené tým, že sme sa rozviedli (muž mi zomrel, odišiel k inej), mi predloží vzorkovník. Oteckovia od výmyslu sveta. Malí, veľkí, tuční, chudí, bohatí, chudobní, všetci stoja v pozore a čakajú kedy urobím prvý výber. Vyberám si z prvého výkladu kutilov a z druhého športovcov. Požadujem reprezentatívny zjav a sexuálnu prítažlivosť. Rozhodujúce slovo má samozrejme moje dieťatko. Vybrané vzorky nám doručia do troch dní priamo do bytu, aby dieťa nebolo stresované a mohlo si vyberať svoje práva v prirodzenom prostredí, len pod odborným dohľadom rodinnej agentky.

To je raj na zemi. 
Ako to, že u nás to takto nádherne funguje?
To naozaj stačilo iba zbaviť občianskych práv štvorpercentných a v mojej kuchyni sa otáča Antonio Banderas, Benedict Cumberbatch mi preparkováva auto a Sean Bean píše s Betkou domáce úlohy. Ja mám totiž deti tri a každé má svoje právo. 
Práva detí nadovšetko.

Milé dámy, prečo sme šli doteraz tak proti sebe, že sme taký zákon nepodporovali ????
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Viac stíhačiek ako my kúpili z okolitých krajín len Poliaci

Náklady na letovú hodinu majú americké F-16 rádovo vyššie ako gripeny.

ŽENA

Kúpete sa s deťmi a chodíte pred nimi nahí? Čo znamená nahota doma

Dokedy je v poriadku kúpať sa s deťmi?

Autorská strana Beaty Balogovej

Trump sa hrá so svetom ako rozmaznané dieťa

Je to najveľkolepejšia telenovela akú Biely Dom doteraz vysielal.


Už ste čítali?